Witamy na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Lievekamp Advocatuur. Lievekamp Advocatuur udziela rzetelnej pomocy prawnej osobom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym. Jesteśmy małą kancelarią adwokacką o rozentuzjazmowanej oraz dobrze zmotywowanej ekipie, w której skład wchodzi dwóch adwokatów, doradca prawny oraz sekretarka. Siedziba naszej kancelarii znajduje się przy ulicy Lievekamplaan 20 w (centrum) Oss. Zajmujemy się (prawie) wszystkimi przedkładanymi nam sprawami z dziedziny prawa najmu, podmiotów gospodarczych, karnego, pracy oraz cywilnego.

Przyjęcie każdej nowej sprawy poprzedzane jest szacunkową oceną szansy na sukces oraz ryzyka z nią związanego. Następnie omawiamy koszty postępowania oraz ustalamy plan działania. Plan ten jest przewodni w postępowaniu i ma na celu osiągnięcie optymalnego rezultatu.

Świadczymy usługi dla klientów w okręgu obejmującym Nijmegen, Oss, Uden, Veghel, 's-Hertogenbosch, Tilburg i Eindhoven. Nie ograniczając się jednak do wyżej wymienionego regionu reprezentujemy klientów spoza jego obrębu, z czego jesteśmy też bardzo dumni. Jeżeli nasz sposób świadczenia usług do Państwa przemawia, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu nawiązania współpracy.

Adres:
Lievekamplaan 20
5341 GW Oss

0412-629150
0412-629151
06-81046854
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.lievekamp.com

Facebook
Twitter